Black Week z Alibre!

Skorzystaj z wyjątkowych rabatów podczas promocji Black Week.

Upoluj wyjątkowe okazje, wybierając ofertę najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb i zyskaj do 50% rabatu!

Produkty biorące udział w Black Week:

  • 20% zniżki na zakup nowych licencji Alibre Design
  • 50% zniżki na zakup nowych licencji Alibre Atom3D z rocznym dostępem do aktualizacji
  • do 40% zniżki na zakup aktualizacji. Promocją objęte są licencje zakupione przed 01.11.2022r. Aby zakupić upgrade, konieczne jest także wykupienie opieki technicznej.
  • amnestia na odnowienie opieki technicznej.
    Nie ważne jak długo nie posiadasz aktywnej opieki technicznej, teraz kupisz ją w cenie przedłużenia.

Promocja obowiązuje od 25.11. do 30.11.2022 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.