fbpx

Demo

Po wypełnieniu formularza otrzymasz e-mail z linkami do ściągnięcia:

Alibre Design Expert

Alibre Atom3D

Darmową wersję testową udostępniamy na 30 dni. Okres ten jest wspólny dla obu wersji, a w trakcie testowania można zmieniać wersje aby porównać funkcjonalności. Wiemy jednak, że 30 dni szybko mija, więc w razie potrzeby przedłużymy dla Ciebie okres testowy!

Jeżeli podczas testowania oprogramowania Alibre Design pojawią się pytania – skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Szanujemy Twój czas, dlatego zapraszamy na krótką, ale konkretną prezentację, na której pokażemy tylko to czym jesteś zainteresowany.

Nie masz czasu na prezentację? Skorzystaj z darmowego kursu dla testujących Alibre link

Miłego testowania!

  Dane osoby pobierającej:


  Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Sprawdź Polityka prywatnościWarunki usługi.

  Przybornik testującego:

  1. Kurs dla testujących Alibre Design link
  2. Prezentacja i pomoc zdalna link
  3. Link do samouczków i instrukcji link
  4. Link do tutoriali video PL ENG
  5. Forum Alibre link
  6. Baza gotowych modeli stworzonych w Alibre link
  7. Masz pytanie lub wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy KONTAKT
  Alibre demo
  Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
  Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
  Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.