fbpx

Do 33% rabatu oraz BETA Alibre Design v25

Pobierz wersję BETA Alibre v25 już teraz!

Udostępniliśmy już możliwość pobrania Alibre Design v25 w wersji BETA, a to oznacza, że już niedługo zostanie wydana nowa wersja Alibre Design v25!

Jeżeli zapoznałeś się już z nowościami Alibre v25 (pisaliśmy o nich tutaj Nowości v25 ), możesz teraz je wszystkie sprawdzić instalując nową wersję na swoim komputerze. Zasady opisaliśmy poniżej.

*Zasady przystąpienia do testów beta:

 • Musisz posiadać aktywną opiekę techniczną dla licencji Alibre Design Expert lub Alibre Design Professional do 1 czerwca 2022 r. lub później.
 • Wersja BETA Alibre Design v25 nie może być zainstalowana na komputerze, na którym jest już zainstalowana inna wersja Alibre Design. Wersję BETA należy zainstalować na innym komputerze lub odinstalować starszą wersję Alibre i zainstalować wersję BETA.
 • Nie należy wykonywać testów na plikach wrażliwych. Nie nadpisuj plików oprogramowaniem w wersji BETA. Testy wykonuj zawsze na kopiach zapasowych.
 • Znalezione błędy lub nieprawidłowości należy zgłosić za pomocą narzędzia wbudowanego w wersję BETA (w oknie głównym).
 • Wersja BETA będzie aktywna do 3 czerwca 2022r.

Zgarnij Alibre nawet do 33% taniej!

W związku z wydaniem nowej wersji Alibre Design przygotowaliśmy promocję na produkty Alibre. Już teraz możesz zgarnąć Alibre do 33% taniej.

Warunki promocji:

 • 25% na wszystkie wersje Alibre Design – promocja jest dostępna tylko dla licencji z opieką techniczną.
 • 33% na Alibre Atom3D z opieką techniczną
 • 25% na upgrade’y (Atom3D do Professional oraz Professional do Expert)
  • Licencje, które mogą zostać objęte promocyjnym upgrade’ami, muszą być zakupione przed 24.05.2022r.
  • Licencje bez opieki technicznej muszą mieć aktywną opiekę techniczną, aby skorzystać z promocji.
  • Licencje posiadające aktywną opiekę techniczną po zakupie upgrade’u będą posiadały ten sam okres opieki.  
 • Amnestia na opiekę techniczną.
  Niezależnie jak długo Twoja opieka techniczna jest nieaktywna, zapłacisz cenę jak za przedłużenie opieki technicznej.

Promocja trwa od 25.05.2022. do 30.06.2022.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.