fbpx
Strona główna » Dodatki » PCB » Alibre IDF Modeler

Alibre IDF Modeler

IDF Modeler pozwala na tworzenie złożeń w Alibre Design (alias Geomagic Design) poczynając od wydrukowanego obwodu elektronicznego zapisanego jako IDF.

IDF jest to standard wymiany wspierany przez większość narzędzi do projektowania płytek PCB takich jak Altium, Mentor, Cadence, ORCAD, PADS, PCAD, PROTEL itd..  Konwersja do modelu 3D, użyteczna dla projektu mechanicznego, jest dużo bardziej efektywna wykorzystując IDF, niż korzystając z DXF, czy też innych formatów. IDF daje możliwość integracji konstrukcji elektronicznej w całym projekcie.

Alibre IDF Modeler

Inżynierowie elektronicy i mechanicy dzięki Alibre IDF Modeler mogą pracować na tym samym złożeniu, sprawdzać tolerancje oraz analizować  problemy produkcyjne a następnie wykorzystać ten model do fotorealistycznego renderingu i analizy MES, wliczając w to analizę  dynamiczną oraz termiczną.

Wersja testowa

Możliwość przetestowania możliwości w wersji demo. Instalator do ściągnięcia tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.