fbpx
Strona główna » Frezarki CNC

Frezarki CNC

Frezarka CNC HAVOK

Jest to najmniejsza produkowana przez nas maszyna (standardowy format roboczy 500mmx700mmx300mm) i najdłużej produkowany model. Maszyna bardzo precyzyjna do stali, aluminium-produkowane są na niej stemple drukarskie, prototypy, ale też używana jest do lekkich zastosowań, frezowania obudów kompozytowych, pianek itp.

Frezarki CNC z serii HAVOK dzięki stabilnej konstrukcji z ruchomym stołem wytrzymują wyższe od standardowych obrabiarek obciążenia. Dzięki temu możliwa jest precyzyjna obróbka form i matryc. Obrabiarka CNC Havok frezuję, nawierca i graweruję różnorodne materiały. Frezarka CNC Havok znalazł swoje zastosowane w mennicach i zakładach produkujących formy specjalistyczne, matryce, formy odlewnicze. Obrabiarki CNC z tej serii idealnie nadają się zarówno do produkcji elementów wielkoseryjnych, gdzie wymagana jest ciągłość , szybkość i powtarzalność wykonywanych detali,  jak i do obróbki mało seryjnej prototypowej.

1000 500 matched oyueju HAVOK
Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.