alibre wiosenna wyprzedaż news

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji na zakup nowych licencji Alibre Design Professional oraz Expert.

Tylko przez 10 dni dajemy możliwość zakupu Alibre Design 40% taniej!

Promocji podlegają wszystkie wersje Alibre Design oraz upgrady.

Produkty objęte promocją:
Alibre Design Professional/Expert z opieką techniczną lub bez, licencja stanowiskowa, sieciowa oraz offline, a także upgrade z Alibre Atom3D do Professional i Expert oraz Professional do Expert

 

Sprawdź promocje na Alibre Design

 

 


 

Jeżeli potrzebujesz oprogramowania CAM, to teraz jest najlepszy moment, aby zakupić AlibreCAM 2020 w najlepszej cenie. Możesz sterować tokarkami i frezarkami nawet do 5 osi płynnych, a także przygotować Nesting, a to wszystko w AlibreCAM teraz nawet 50% taniej!

Promocją objęte jest AlibreCAM w wersjach: Standard, Expert oraz Professional.

 

Sprawdź promocje na Alibre CAM

 

 


 

Każdej osobie korzystającej z Alibre Design przyda się biblioteka gotowych elementów znormalizowanych DataPart Standard (lub PRO), którą można teraz kupić 50% taniej!

 

Sprawdź promocje na DataPart

 

 


 

Modelowanie CAD 3D czasem, wymaga, aby użyć oprogramowania do modelowania powierzchniowego opartego na krzywych NURBS. W tym celu bardzo dobrym rozwiązaniem, które bez problemu współpracuje z Alibre Design jest MoI3D teraz 20% taniej! Oprócz niższej ceny, podnosimy funkcjonalność do wersji Premium, w której znajdują się dodatkowe materiały zwiększające możliwości programu oraz podręcznik opisujący wszystkie możliwości programu.

 

Sprawdź promocje na MoI3D

 

 

 

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Promocja wiosenna – Alibre Design 40% taniej!