fbpx
Strona główna » пробная версия

пробная версия

Для всех, кто заинтересован тестированием «Alibre Design», мы предоставляем бесплатную тестовую версию. Это полностью функциональная программа, которая работает в течение 30 дней. Если за это время вы не успеете протестировать программу, мы без проблем можем продлить этот срок.

Данные лица, скачивающего программу

    Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Sprawdź Polityka prywatności i Warunki usługi.

    Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
    Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
    Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.