fbpx

Chciałbym przypisać skrót klawiszowy do przycisków narzędzi, czy jest taka możliwość?

Tak.

Alibre posiada szeroki zakres możliwości konfiguracji skrótów klawiszowych. W Alibre Design możemy przypisać skróty klawiszowe prawie wszystkim dostępnym narzędziom i operacjom. Aby przypisać klawisze lub zmienić domyślne ustawienia skrótów należy w Opcjach programu w zakładce Wszystkie okna robocze > Skróty klawiszowe wybrać i przypisać klawisz lub kombinację klawiszy do danego narzędzia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.