fbpx

Wiosenna promocja Alibre

Na wiosnę zrób porządek z licencjami Alibre Design.

Jeżeli jesteś użytkownikiem Alibre, to sprawdź, czy w międzyczasie nie pojawiła się funkcjonalność, której mógłbyś potrzebować.

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem oprogramowania CAD 3D, zapraszamy do zapoznania się z możliwościami Alibre Design (darmowy kurs) i do skorzystania z promocji.

Jest to bardzo dobry czas na zakup lub upgrade Alibre Design, ponieważ w drugiej połowie marca planujemy wydać service pack, który wprowadzi kilka usprawnień do wersji v24. Każdy klient posiadający Alibre Design v24, niezależnie czy posiada aktywną opiekę techniczną, otrzyma za darmo dostęp do service packa.

Natomiast najbliższa duża wersja (v25) planowana jest na maj 2022r. Niedługo przedstawimy więcej informacji o zawartości service packa oraz nowej wersji Alibre Design.

Wiosenna promocja Alibre

  • 20% na wszystkie wersje Alibre Design oraz Alibre Atom3D. Niezależnie czy chcesz kupić Alibre Design z opieką techniczną, czy bez – dostaniesz rabat 20%!
  • 30% na upgrady (Atom3D do Professional oraz Professional do Expert)

Licencje, które mogą zostać objęte promocją, muszą być zakupione przed 01.03.2022r.

Licencje bez opieki technicznej muszą mieć aktywną opiekę techniczną aby skorzystać z promocji.

  • Amnestia na opiekę techniczną. Niezależnie jak długo Twoja opieka techniczna jest nieaktywna, zapłacisz cenę jak za przedłużenie opieki technicznej.

Promocja trwa od dziś do 31.03.2022r.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.