fbpx
Strona główna » Wsparcie » Wersja TRIAL (30 dni)

Wersja TRIAL (30 dni)

Powerful 3D CAD That’s Easy
To Use And Gets The Job Done

– Full-Featured 3D CAD for Any Idea

Comprehensive 3D part, assembly, and sheet-metal design power your virtual prototype. Automatic 2D Drawing creation and 3D export gets you to manufacturing.

– Add-ons Power Analysis and Production

Alibre Design’s creation platform is home to several 3rd party add-ons for CNC machining, Finite Element Analysis, Motion Simulation, and more.

– Fairly Priced CAD You Own, Not Rent

Alibre Design is yours. You don’t have to pay for it monthly or yearly or risk having your data taken away. Your valuable intellectual property is stored on your machine, where it belongs. You can outfit a team with Alibre Design for the cost a single seat of a competitor’s product.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.