fbpx

Zaprojektuj swoje pomysły z Alibre – teraz ze zniżką 20%!

Zapraszamy do skorzystania z promocji na zakup nowych licencji Alibre Design Expert wraz z opieką techniczną oraz Alibre Atom3D z dostępem do aktualizacji.

Dla użytkowników, którzy pracują na starszych wersjach, ale chcą zaktualizować swoje Alibre Design do najnowszej wersji, także przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę.

20% rabatu na wszystkie licencje:

  • Alibre Design Expert z opieką techniczną
  • Alibre Atom3D z rocznym dostępem do aktualizacji
  • Amnestia na odnowienie opieki technicznej. Nieważne jak długo nie posiadasz aktywnej opieki technicznej, teraz kupisz ją w cenie przedłużenia.

Promocja trwa do 31.03.2023 r. 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.