fbpx
Strona główna » Dodatki » DataPart

DataPart

datapart logo

dataPart to biblioteka części znormalizowanych stworzona przez Datacomp specjalnie dla naszych klientów – użytkowników Alibre Design.

Oszczędność czasu…

Mimo, że elementy takie jak śruby są łatwe do modelowania 3d, to projektowanie ich za każdym razem od początku dodatkowo wydłuża czas pracy. Korzystając z dataPart jesteś w stanie kilkoma kliknięciami stworzyć gotową do zamontowania część. Korzystaj dataPart i Oszczędzaj cenny czas.

datapart

Oszczędność pieniędzy…

Mając do dyspozycji rozbudowaną bibliotekę części, możesz szukać komponentów, które są dostępne bezpośrednio „z półki”. Wykonany na zamówienie zwykle znaczy drogi, więc jeśli element jest już w bibliotece, to nie ma powodu, aby wykonywać go samemu.

DataPart – Biblioteka części znormalizowanych firmy Datacomp

DataPart jest aplikacją umożliwiającą tworzenie części znormalizowanych wg norm: PN, ISO, DIN. Dodatkowo program posiada zbiór znormalizowanych kołnierzy oraz bibliotekę profili firmy Stalprodukt i dysz Elwik. Wszystkie elementy biblioteki są w pełni sparametryzowanymi obiektami 3D. Współpraca biblioteki z systemami CAD ułatwia oraz w znacznym stopniu przyspiesza projektowanie modeli złożeń przestrzennych.

Dodatkowo firma Datacomp może zaoferować dwa generatory: dataGear – do tworzenia kół zębatych, oraz dataShaft – do tworzenia wałków.

Porównanie wersji

NormyStandardPRO
PN++
DIN+
CSN+
CzęściStandardPRO
Stalprodukt++
Profile KS++
Dysze Elwik++
Kołnierze++
Smarownice++

Aby uzyskać więcej informacji lub dokładny spis norm zawartych w DataPart skontaktuj się z nami.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.