fbpx

30% rabatu na Alibre Design, Atom3D, zakup upgrade oraz amnestia na opieki techniczne - tylko do 30 listopada

Strona główna » Wsparcie » Baza wiedzy » Materiały szkoleniowe Alibre Atom3D

Materiały szkoleniowe Alibre Atom3D

Witamy na stronie z materiałami szkoleniowymi przygotowanymi w oparciu o wersję Alibre Atom3D, ale równie dobrze można ich użyć przy testowaniu wyższych wersji, czyli Alibre Design Professional oraz Expert. Tutaj dowiesz się jak łatwo wykonać swój pierwszy projekt w oprogramowaniu CAD 3D.

Jeżeli używałeś wcześniej innego oprogramowania CAD 3D, to łatwo przejdziesz na Alibre Atom3D dostosowując sposób poruszania przestrzenią roboczą oraz skróty klawiszowe, dzięki temu nie musisz zmieniać przyzwyczajeń projektowych.

Wstęp oraz interfejs użytkownika

Okno główne 3:13

Dostosowanie wyglądu 3:00

Ustawienie jednostek 3:24

Przegląd interfejsu użytkownika 2:55

Poruszanie przestrzenią roboczą – ustawienia 1:57

Przykładowe elementy

Tworzenie pierwszej części 5:29

Tworzenie śruby 12:31

Tworzenie wspornika 16:36

Tworzenie otworów w szyku 14:07

Tworzenie dokumentacji 2D 14:43

Porady i ułatwienia

Upraszczanie pracy 5:52

Naprawianie błędów w szkicu 7:55

Naprawianie błędów w operacjach 8:57

BLACK WEEK JUŻ WKRÓTCE!
Chcesz otrzymać promocyjną ofertę szybciej niż inni? Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

    Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.