fbpx
Strona główna » Wsparcie » Baza wiedzy » Materiały szkoleniowe Alibre Atom3D

Materiały szkoleniowe Alibre Atom3D

Witamy na stronie z materiałami szkoleniowymi Alibre Atom3D. Tutaj dowiesz się jak łatwo wykonać swój pierwszy projekt w oprogramowaniu CAD 3D.

Jeżeli używałeś wcześniej innego oprogramowania CAD 3D, to w Alibre Atom dostosujesz sposób poruszania przestrzenią roboczą oraz skróty klawiszowe, dzięki temu nie musisz zmieniać przyzwyczajeń projektowych.

Wstęp oraz interfejs użytkownika

Okno główne 3:13

Dostosowanie wyglądu 3:00

Ustawienie jednostek 3:24

Przegląd interfejsu użytkownika 2:55

Poruszanie przestrzenią roboczą – ustawienia 1:57

Przykładowe elementy

Tworzenie pierwszej części 5:29

Tworzenie śruby 12:31

Tworzenie wspornika 16:36

Tworzenie otworów w szyku 14:07

Tworzenie dokumentacji 2D 14:43

Porady i ułatwienia

Upraszczanie pracy 5:52

Naprawianie błędów w szkicu 7:55

Naprawianie błędów w operacjach 8:57

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.