fbpx

30% rabatu na Alibre Design, Atom3D, zakup upgrade oraz amnestia na opieki techniczne - tylko do 30 listopada

Strona główna » Maszyny portalowe

Maszyny portalowe

Maszyny portalowe Haltor

Obrabiarki 5 osiowe wielkogabarytowe

Mechanika konstrukcji obrabiarek pięcioosiowych portalowych CNC została tak zaprojektowana aby wyeliminować drgania konstrukcyjne i zwiększyć jakość wykonywanych detali.

Ta piecioosiowa maszyna wyposażona jest w specjalistyczną głowicę pięcioosiową która umożliwia pracę z wrzecionami o mocy od 7- 20 Kw na stożku HSK F63.

Centrum pięcioosiowe Haltor dedykowane jest do produkcji:

  • modelów przestrzennych
  • specjalistycznych form wielkogabarytowych
  • wykrojników, matryc, form wtryskowych elementów drewnianych, rzeźb, matryc, narzędzi specjalistycznych

Pięcioosiowe centra obróbkowe z serii Haltor są obrabiarkami wielkogabarytowymi pracującymi w technologii High Speed Machine. Obrabiarki portalowe 5d CNC dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji i wykorzystaniu autorskiej technologii wypełnienia konstrukcji – Hybrydowego Monolitu osiągają duże sztywności konstrukcyjne przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Pozwala to na osiąganie wydajnych prędkości obróbczych, z jednoczesną eliminacją drgań i zachowaniu pożądanych dokładności.

BLACK WEEK JUŻ WKRÓTCE!
Chcesz otrzymać promocyjną ofertę szybciej niż inni? Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

    Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.