fbpx
Strona główna » Maszyny portalowe

Maszyny portalowe

Maszyny portalowe Haltor

Obrabiarki 5 osiowe wielkogabarytowe

Mechanika konstrukcji obrabiarek pięcioosiowych portalowych CNC została tak zaprojektowana aby wyeliminować drgania konstrukcyjne i zwiększyć jakość wykonywanych detali.

Ta piecioosiowa maszyna wyposażona jest w specjalistyczną głowicę pięcioosiową która umożliwia pracę z wrzecionami o mocy od 7- 20 Kw na stożku HSK F63.

Centrum pięcioosiowe Haltor dedykowane jest do produkcji:

  • modelów przestrzennych
  • specjalistycznych form wielkogabarytowych
  • wykrojników, matryc, form wtryskowych elementów drewnianych, rzeźb, matryc, narzędzi specjalistycznych

Pięcioosiowe centra obróbkowe z serii Haltor są obrabiarkami wielkogabarytowymi pracującymi w technologii High Speed Machine. Obrabiarki portalowe 5d CNC dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji i wykorzystaniu autorskiej technologii wypełnienia konstrukcji – Hybrydowego Monolitu osiągają duże sztywności konstrukcyjne przy zachowaniu lekkości konstrukcji. Pozwala to na osiąganie wydajnych prędkości obróbczych, z jednoczesną eliminacją drgań i zachowaniu pożądanych dokładności.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.