DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZE OPROGRAMOWANIE ALIBRE DESIGN:

1. Jeden z najprostszych interfejsów użytkownika (zobacz opis)
Intuicyjny sposób pracy oparty na znanych standardach pozwala bardzo szybko rozpocząć płynną pracę w Alibre. Udostępniamy możliwość wyboru klasycznego menu lub wstążek.

2. Wciąż nowe funkcjonalności (zobacz Skrypty Alibre)
Jeżeli brakuje Ci jakieś funkcjonalności z pomocą przychodzi Alibre Script, korzystający z wszystkim opcji jakie daje jądro programu Alibre Design. Jeżeli sam nie czujesz się na siłach aby napisać skrypt korzystając z naszego podręcznika, to pomożemy, lub napiszemy dla Ciebie.

3. Najlepszy stosunek ceny do jakości (zobacz porównanie pakietów)
Alibre Design, to kompletny system CAD/CAM oprócz wielu funkcjonalności posiada dostęp do ponad 50 darmowych skryptów oraz darmowych dodatków dodatkowo zwiększających funkcjonalność programu.

4. Niezawodne wsparcie techniczne
Pomagamy poprzez telefon, sesje zdalne lub mailowo, a nawet przez chat na naszej stronie dostępny 24/7.

5. Nikogo nie zostawiamy bez opieki
U nas każdy nasz klient dostaje wsparcie techniczne.

6. Odnowienie opieki technicznej w stałej cenie (zobacz cennik)
U nas nie płacisz kary za wszystkie lata nie posiadania aktywnej opieki technicznej. Nie ważne kiedy kupujesz odnowienie opieki, cena zawsze jest tak samo niska.

7. Tania wersja dla mniej wymagających (zobacz opis)
Alibre Atom3D to oprogramowanie CAD przeznaczone dla hobbystów i entuzjastów majsterkowania. Pozwala na realizację nawet najbardziej ambitnych idei tworząc projekty na drukarki 3D, maszyny CNC czy wycinarki laserowe.

8. Darmowa przeglądarka plików o dużych możliwościach (zobacz Alibre Viewer)
Alibre Viewer pozwala na więcej niż inne przeglądarki, ponieważ oprócz plików Alibre otwiera także SolidWorks®, Parasolid®, formaty STEP, SAT, oraz dokumentacji technicznej w formatach AutoCAD® DWG, DXF z możliwością zapisu do formatu Alibre.

9. Przystępny system ratalny lub leasing
Raty dostępne od ręki, natomiast kwestie formalne związane z leasingiem są po naszej stronie, a decyzja nawet tego samego dnia.

10. Elastyczne finansowanie (przejdź do sklepu)
Możliwość zakupy na raty lub przez firmę leasingującą. Zapraszamy na: https://sklep.datacomp.com.pl/59-alibre