fbpx
BOM Alibre Design 02
Strona główna » Alibre Design » Możliwości » Tabela części BOM

Tabela części BOM

Alibre Design umożliwia stworzenie tabeli części (bill of materials) w sposób automatyczny. Jednym kliknięciem stwórz tabelę części z dowolnymi właściwościami części w złożeniu.

Wybierz materiał i właściwości

Wybierz materiał projektowanej części z obszernej biblioteki Alibre lub przypisz jej niestandardowe właściwości tworząc własne materiały. Możesz uzupełniać informacje o gęstości, wytrzymałości na rozciąganie, granicy plastyczności, module sprężystości, rezystywności, cieple właściwym i wielu innych właściwościach. Wybierz te, które mają zostać załączone do tworzonej tabeli części.

BOM Alibre Design 01

Utwórz tabelę części

Dzięki Alibre Design z łatwością utworzysz tabelę części za pomocą kilku kliknięć myszą. Możesz wybierać spośród wielu informacji jakie mogą znaleźć się w tabeli. Poza informacjami o nazwach części, ich ilości i materiale możesz umieszczać również informacje obliczane na bieżąco przez Alibre, takie jak masę części, pole powierzchni lub koszt materiału. Jeżeli Twój projekt zawiera podzłożenia, np. łożyska, mogą być one umieszczone w tabeli jako pojedyncza część.

BOM Alibre Design 02

Pełna dokumentacja projektu

Dodaj tabelę części do swojego rysunku, aby otrzymać pełną dokumentację techniczną projektu. Połączenie tabeli z rysunkiem odbywa się jednym kliknięciem. Tabela części, jak i rysunek techniczny aktualizowane są na bieżąco, więc nie musisz martwić się o aktualność informacji w tabeli.

BOM Alibre Design 03
Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.