fbpx

30% rabatu na Alibre Design, Atom3D, zakup upgrade oraz amnestia na opieki techniczne - tylko do 30 listopada

Strona główna » FAQ » Czy wiesz, że…

Czy wiesz, że…

Czy wiesz, że...

Aby to zrobić wystarczy wejść na stronę poniżej, a następnie wpisać swój klucz seryjny Alibre Design oraz skojarzony z nią adres e-mail.
Zwolnij swoją licencję Alibre
  

Rozumiejąc potrzeby naszych klientów uruchomiliśmy  na naszej stronie chat.

Możesz się z nami kontaktować także po godzinach naszej pracy oraz w wekendy, odpowiemy najszybciej jak się da.

Zaprzaszamy na naszą stronę. Jeżeli brakuję jakiejść odpowiedzi, to daj znam znać, chętnie poszerzymy naszą bazę wiedzy.

FAQ Alibre Design

Po latach doświadczeń, Alibre stało się stabilnym i funkcjonalnym oprogramowaniem. Duży wkład w rozwój Alibre ma społeczność międzynarodowa, która łączy się na wspólnym forum. Każdy może tam wymienić się swoimi uwagami i mieć realny wpływ na rozwój Alibre Design bezpośrednio z producentami programu.

https://www.alibreforum.com/forum/index.php

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami, dzięki którym praca w Alibre Design będzie samą przyjemnością – Złote zasady projektowania 3D

Informacja już wkrótce.

BLACK WEEK JUŻ WKRÓTCE!
Chcesz otrzymać promocyjną ofertę szybciej niż inni? Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

    Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.