fbpx

Kurs Alibre Design

Zachęcamy do skorzystania z kursu jaki przygotowaliśmy dla testujących Alibre Design. Kurs składa się z 13 lekcji, które pozwalają w podstawowym zakresie poznać większość funkcjonalności jakie zapewnia Alibre Design Expert. Do każdej lekcji dołączone są pliki potrzebne do przeprowadzenia ćwiczeń, a także pliki z gotowymi projektami pozwalające zweryfikować poprawność wykonanych ćwiczeń.

Dla osób, które zamiast treści pisanych preferują samouczki wideo, przygotowaliśmy do każdej lekcji instrukcje w formie samouczków wideo.

UWAGA! Lekcje zabezpieczone hasłem. Jeżeli nie posiadasz hasła, skontaktuj się z nami KONTAKT

Nazwa lekcjiLink
Przygotowanie środowiska pracy oraz stworzenie pierwszej częściLekcja 1
Własne skróty klawiszoweLekcja 2
Stworzenie dolnego korpusu reduktoraLekcja 3
Jak przyspieszyć pracę w Alibre DesignLekcja 4
Modelowanie elementów blaszanych i ich rozwinięciaLekcja 5
Dostosuj interfejs Alibre DesignLekcja 6
Złożenie reduktora – cz. 1Lekcja 7
Złożenie reduktora – cz. 2 + biblioteka częściLekcja 8
Operacje w złożeniu i integracja z KeyShotLekcja 9
Dokumentacja techniczna i BOMLekcja 10
Parametry globalne i połączenie z ExcelLekcja 11
Publikacja do PDF 3DLekcja 12
Alibre ViewerLekcja 13
Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.