fbpx
Strona główna » Wsparcie » Skrypty Alibre

Skrypty Alibre

ALIBRE SCRIPT – INSTRUKCJA I GOTOWE SKRYPTY

Alibre Script daje możliwość pisania skryptów w Alibre Design. Jest to potężne narzędzie do tworzenia szkiców i części opartych na zmiennych, powtórzeniach i algorytmach. Na przykład z pojedynczego skryptu można uzyskać 50 części, które są podobne lub nieznacznie się różnią. Modelowanie każdej części ręcznie byłoby uciążliwe i czasochłonne. Skrypty są odpowiednim narzędziem w generowaniu precyzyjnych matematycznych kształtów – przykładowo – ewolwenty zęba koła zębatego.

Alibre Script używa języka programowania Python, który jest szeroko obsługiwany i jest idealnym rozwiązaniem dla szybkiego tworzenia skryptów przez osoby niebędące programistami. Python jest dostarczany razem z dużą biblioteką funkcji, które są gotowe do użycia natychmiast po uruchomieniu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.