Nowa operacja Emboss/Wrap już w kolejnej wersji Alibre v25

Rozwój Alibre nie zwalnia tempa, bardzo często pojawiają się kolejne wersje programu z nowymi, przydatnymi funkcjonalnościami. Nie mniej często jesteśmy w stanie znaleźć przecieki zdradzające użytkownikom Alibre, jakie nowości zostaną wprowadzone w przyszłych wersjach programu.

Nie tak dawno temu można było przeczytać zapowiedź ciekawej i oczekiwanej funkcjonalności. Już w kolejnej wersji Alibre Design v25 zostanie wprowadzona nowa operacja Emboss/Wrap, czyli owijanie i rzutowanie szkiców na owalne powierzchnie.

Zarys funkcjonalności tej operacji pokazuje zdjęcie poniżej.

alibre 25 wrap

Już niebawem kolejne nowości a wśród nich dedykowany PDM, który będzie nieodpłatnie dostępny w Alibre.

Chcesz być na bieżąco? Zapraszamy na Forum Alibre.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.