fbpx

UWAGA! Problemy z aktualizacją Windows 10

Informujemy, że październikowa aktualizacja systemu Windows 10 powoduje poważne problemy w programie Alibre Design. Zalecamy aby nie instalować tej aktualizacji systemu Windows zanim ten problem nie zostanie rozwiązany. Dodatkowo wspomniana aktualizacja systemu Windows powoduje utratę danych u użytkowników podczas procesu aktualizacji i jest uważana za niestabilną. W odpowiedzi na problemy związane z utratą danych, Microsoft opóźnił wydanie tej aktualizacji. Data najbliższej aktualizacji systemu Windows jest nieznana.

Jak ta aktualizacja wpływa na Alibre Design (dane z raportów klientów):

  • menu wstążkowe w niektórych przestrzeniach roboczych ma problem z wczytaniem zawartości, co powoduje, że praca z użyciem menu wstążkowego jest niemożliwa;
  • wystąpiły problemy z eksploratorem plików – przy próbie skorzystania z funkcji „Zapisz” i „Otwórz” pojawił się błąd systemu;

Kroki jakie podjęło Alibre aby przeciwdziałać temu problemowi

Obecnie Alibre bada pojawiające się błędy w Alibre Design, zgłosiło problemy do firmy Microsoft i liczy na jej szybką reakcję. Jak tylko problem zostanie usunięty użytkownicy zostaną powiadomieni o dostępności aktualizacji Alibre Design.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.