fbpx

WARSAW INDUSTRY WEEK!

14 – 16 LISTOPADA 2017
Al. Katowicka 62, Nadarzyn

Odwiedź nasze stoisko na targach – czekamy na Ciebie!

PAWILON H
STOISKO 88

Dla wszystkich zainteresowanych mamy
DARMOWE ZAPROSZENIA!

Pobierz elektroniczne zaproszenie za pomocą poniższego linku

POBIERZ ZAPROSZENIE

wydrukuj i zarejestruj się na stronie: www.industryweek.pl/rejetracja

Tylko zaproszenie i rejestracja umożliwi bezpłatne wejście na 2 edycję największych w tej części Europy targów dedykowanych dla branży przemysłowej, maszynowej obróbki metalu, tworzyw, drewna i w wielu innych.

Ilość pobrań i rejestracji – nieograniczona!

Spotkaj się z nami i poznaj bogatą ofertę produktową Datacomp! Więcej o targach www.industryweek.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.