fbpx

Alibre v26 Beta

Nowości Alibre Design v26

Wymagania i uwagi

Alibre Design v26 może być zainstalowane równolegle z wersją v25.

Aby uruchomić wersję Beta, opieka techniczna Twojej licencji musi być aktywna po 5 grudnia 2022r.

Posiadasz licencję Alibre Design Professional lub Expert.

Możesz zgłaszać napokane błędy za pomocą narzędzia do raportowania.

Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że choć jest to mało prawdopodobne, projekty utworzone lub nadpisane za pomocą oprogramowania Beta mogą nie być otwierane w ostatecznych wersjach. Nie należy nadpisywać poufnych danych podczas korzystania z wersji Beta.

Pobierz

Zgłaszanie błędów

W dolnej części okna głównego wersji Beta znajdują się ikony, które umożliwiają zgłaszanie błędów lub przekazywanie ogólnych informacji zwrotnych w dedykowanym formularzu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.