fbpx

Jak mogę wstawić własny pasek narzędzi?

Stworzenie i ulokowanie w odpowiednim miejscu własnego paska narzędzi, może w znacznym stopniu przyspieszyć prace w Alibre Design. Możemy skorzystać z gotowych pasków narzędzi lub stworzyć nowy, własny. Aby wstawić gotowy pasek narzędzi należy w menu standardowym (wciśnij klawisz Alt, jeżeli to menu jest wyłączone) w zakładce Widok wybrać Wybierz paski…

 

 

Następnie wybrać pasek, który nas interesuje.

Aby stworzyć i dodać własny pasek narzędzi należy w menu standardowym w zakładce Widok kliknąć pozycję Paski narzędzi….

 

 

Ukaże się nam okno, w którym tworzymy własny pasek narzędzi. Spośród rożnych kategorii wybieramy narzędzia, które chcemy mieć w swoim pasku narzędzi. Zatwierdzając nowy pasek narzędzi zostanie on dodany do interfejsu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.