fbpx

30% rabatu na Alibre Design, Atom3D, zakup upgrade oraz amnestia na opieki techniczne - tylko do 30 listopada

WizoGrid dla Alibre v21

Dobra wiadomość dla użytkowników WizoGrid!

Pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja działająca z Alibre Design v21.

 

Przypomnienie: WizoGrid jest darmowym narzędziem wykorzystującym możliwości arkusza kalkulacyjnego zintegrowanego z Alibre Design. 

O zaletach korzystania z WizoGrid można przeczytać na naszej stronie.

 

Opis WizoGrid

BLACK WEEK JUŻ WKRÓTCE!
Chcesz otrzymać promocyjną ofertę szybciej niż inni? Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

    Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.