fbpx

Gluetechnika

referencje alibre uzytkownik od

Użytkownik Alibre od: 2011

referencje alibre firma od

Firma działa od: 2002

„…W programie konstruuję pojedyncze części, złożenia oraz modeluje elementy blaszane. Alibre to program, który umożliwia mi w pełni tworzyć kompletną dokumentacje techniczną dla projektowanych elementów. Bardzo istotną zaletą oprogramowania Alibre jest możliwość importowania i eksportowania plików o innych rozszerzeniach. Pozwala to na współpracę z kontrahentami, którzy pracują na innych oprogramowaniach CAD…”

Edyta Kosiak
Konstruktor
Referencje Gluetechnika

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.