fbpx

Piotr Sidoruk

referencje alibre uzytkownik od

Użytkownik Alibre od: 2016

referencje alibre firma od

Firma działa od: osoba prywatna

Projektowaniem zajmuję się hobbystycznie od 5 lat, podobnie jak drukiem 3D. Te dziedziny są ze sobą na tyle mocno powiązane, że ciężko mi sobie wyobrazić kogoś kto drukuje i nie ma przynajmniej podstawowych umiejętności projektowych. Ja zacząłem od wykonywania części zamiennych do figurek Transformers, których miałem i nadal mam dość dużą kolekcję (ok. 400 sztuk kiedyś a obecnie połowę z tego). Następny etap to ulepszenia do figurek, przebudowy a na końcu cała postać zaprojektowana od podstaw jedynie na podstawie kadrów z komiksu. Recenzję tej figurki można znaleźć na kanale znanego amerykańskiego youtubera Bobbego Skullface’a pod linkiem.

Obecnie drukuje na dwóch drukarkach Zortrax M200, wcześniej drukowałem na Ultimaker Original+ oraz Ultimaker 2.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.