fbpx

Sławomir Pawlak

referencje alibre uzytkownik od

Użytkownik Alibre od: 2010

referencje alibre firma od

Firma działa od: osoba prywatna

Pan Sławomir Pawlak jest osobą, która od lat pracuje w oprogramowaniu Alibre Design współpracując z takimi firmami jak GAMET S.A. oraz MTT sp. z o.o.

Użytkownik 2 licencji m.in. z programowaniem frezarki 3 osiowej i tokarki 2.5 osiowej.

Prywatnie zajmuje się modelarstwem lotniczym, a przekrój projektów wykonanych w Alibre Design można znaleźć poniżej:

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.