Jak mogę zakupić opiekę techniczną?

Skontaktuj się z nami biuro@alibre.pl lub telefonicznie +48-12-412-99-77. Jeżeli mieszkasz w USA lub Kanadzie, możesz skontaktować się bezpośrednio z producentem  hello@alibre.com lub tel.: 877-7-ALIBRE.

Co się stanie jeśli nic nie zrobię?

Zachęcamy do odnowienia opieki technicznej i zyskania najnowszej wersji Alibre. Od momentu powrotu Alibre Design, wydaliśmy już wiele dużych aktualizacji. Zachęcamy do zapoznania się z filmami pokazującymi wszystkie nowości link. Mamy jednak świadomość, że nie wszyscy są w stanie zakupić

Jaka jest propozycja ze strony Alibre?

Najlepszym sposobem zapewnienia ciągłości użytkowania oraz dostępu do nowych funkcji jest zakupienie Opieki technicznej Alibre i uzyskanie dostępu do najnowszej wersji Alibre, która wykorzystuje nowy mechanizm licencjonowania. Aby to zrobić, prosimy o kontakt na adres biuro@alibre.pl lub telefonicznie +48 12 412

Dlaczego 3DSystems to robi?

Od kiedy 3DSystems nie sprzedaje wsparcia technicznego dla Geomagic Design, a wszystkie opieki technicznej dla Geomagic Design wygasną, utrzymywanie serwera licencji jest dodatkowym kosztem, którego 3DSystems nie chce ponosić.

Co się dzieje?

3D Systems wstrzymuje dostęp Geomagic Design do serwera licencji Flexera. Dotyczy wersji Geomagic Design 16.x lub starszej.