fbpx

30% rabatu na Alibre Design, Atom3D, zakup upgrade oraz amnestia na opieki techniczne - tylko do 30 listopada

Chcę zmienić tło okna roboczego, jak to zrobić?

Możliwość dostosowania tła roboczego w Alibre Design to bardzo przydatna opcja, która pomaga redukować zmęczenie oczu podczas pracy w programie, czy też może zwiększyć czytelność modelu. Kolor tła roboczego można zmienić w Opcjach programu.  Zmian dokonujemy w zakładce Wyświetlanie > Kolor tła.

 

 

Możemy skorzystać z gotowych schematów stworzonych przez Alibre lub stworzyć własny całkiem nowy. Użytkownik Alibre możne dostosować do własnych potrzeb kolory wszystkich elementów modelu i tła roboczego.

BLACK WEEK JUŻ WKRÓTCE!
Chcesz otrzymać promocyjną ofertę szybciej niż inni? Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

    Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.