fbpx

Co to są operacje katalogowe?

Alibre Design pozwala na zapisanie szablonów operacji i szkiców właśnie za pomocą operacji katalogowych. Narzędzie może być wykorzystywane do zapamiętania prostych i skomplikowanych szkiców i operacji wykorzystywanych wielokrotnie np. znormalizowane otwory na gniazda elektryczne i elektroniczne. Dzięki temu narzędziu możemy stworzyć własną bazę operacji i wykorzystywać już gotowe szablony, kiedy tylko będą nam potrzebne. Operacja katalogowa jest zapisywana w własnym formacie *AD_PCF, co umożliwia łatwe przenoszenie swojej bazy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.