fbpx

Mam część blaszaną w formacie STEP, chciałbym ją rozgiąć i uzyskać jej zarys. Czy mogę to zrobić w Alibre?

Alibre Design posiada potężne narzędzie do konwersji modelu bryłowego w model blaszany. Wszystkie części bryłowe stworzone w Alibre i zaimportowane można przekształcić na element blaszany i wykorzystać możliwości środowiska do projektowania elementów blaszanych, aby rozgiąć nasz model i otrzymać płaski arkusz blachy gotowy do wycięcia.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.