fbpx

Jedno z okien narzędzi nie wyświetla się, co robić?

Czasami może się zdarzyć, że jedno z okien narzędzi lub okien systemowych Alibre Design może nie wyświetlić się. Jest to spowodowane faktem, iż program zapamiętuje położenie okien narzędzi oraz okien systemowych na ekranie użytkownika. Dlatego możliwe jest, że użytkownik przez przypadek przeniesie okno w miejsce niedostępne dla użytkownika Windows. W takiej sytuacji użytkownik Alibre Design może „poszukać” zagubionego okna na obrzeżach ekranów lub też pod paskiem zadań systemu Windows.

Jeżeli nie będzie możliwości znalezienia zagubionego okna trzeba przywrócić ustawienia użytkownika do wartości domyślnych. Aby to zrobić należy w Menu głównym Alibre przejść do zakładki Narzędzia i kliknąć Reset profilu. Po wykonaniu tej czynności ustawienia zostaną zresetowane i wszystkie okna wrócą na pozycję domyślną.

 

 

Uwaga!
Po zresetowaniu profilu użytkownika zresetowane zostaną także wszystkie ustawienia użytkownika.
Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.