fbpx

Dlaczego nie chciałbym korzystać z Alibre Workshop?

CAM w Alibre Workshop jest skierowany do zwykłych ludzi, a nie do wysokiej klasy warsztatów wykonujących drogie, skomplikowane prace frezarskie. Większość osób wycina elementy z drewna, plastiku, wosku, styropianu i innych podobnych materiałów. Twardy materiał – metal – może wymagać bardziej wyspecjalizowanych ścieżek narzędzi i nieco większej kontroli, a także możliwości włączania i wyłączania takich elementów, jak chłodziwo. Chociaż możesz wycinać lekkie elementy metalowe za pomocą MeshCAM, jeśli często wycinasz dużo elementów z metalu, możesz zainwestować w pakiet bardziej odpowiedni do tego zadania. MeshCAM nie nadaje się również do obróbki 4 lub 5-osiowej.

Mimo tego, nadal możesz polubić Alibre Atom3D – którego możesz używać z dowolnym oprogramowaniem CAM.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.