fbpx

Jak znaleźć wszystkie elementy złożenia

Czasem zdarza się, że przy dużym rozdrobnieniu projektu, elementy składowe znajdują się w różnych lokalizacjach. Aby zapanować nad wszystkimi plikami warto mieć informację, gdzie znajdują się wszystkie elementy złożenia.

Aby uzyskać pełną listę części użytych w danym złożeniu wraz z opisaną ścieżką dostępu, należy wykonać jedną łatwą czynność.

Wystarczy znaleźć plik złożenia w eksploratorze Windows i kliknąć na niego prawym klawiszem myszy, a następnie wybrać opcję Constituents.

Złożenia 1 Alibre

Po wybraniu tej opcji, pojawi się okno dialogowe pokazujące wszystkie części oraz podzłożenia wchodzące w skład wybranego pliku złożenia, wraz z podanym ich całkowitym rozmiarem.

Złożenia 2 Alibre Złożenia 3 Alibre

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.