fbpx

Odinstalowanie Alibre/Geomagic Design za pomocą aplikacji Revo

Może się zdarzyć, że po odinstalowaniu Alibre/Geomagic Design pozostaną wpisy w rejestrze systemu, które mogą powodować błędy w działaniu nowych instancji Alibre Design.

Rozwiązaniem problemu jest zastosowanie procedury odinstalowania za pomocą aplikacji Revo, która opisana jest poniżej.

 

  • Proszę pobrać narzędzie Revo (które czyści błędne lub bezużyteczne sektory dysku twardego)

https://www.revouninstaller.com/revo_uninstaller_free_download.html

  • Proszę uruchomić Revo i wybrać Alibre następnie wybrać Unistall/Odinstaluj

Revo

  • Revo utworzy punkt przywracania systemu, a następnie odinstaluje Alibre

Revo1

  • Następnie proszę wybrać Scan/Skanuj w trybie Moderate/Pośrednie. Po skanowaniu proszę zaznaczyć wszystkie elementy pogrubione  w których nazwie jest Alibre  Proszę upewnić się że wszystkie elementy (również te na dole listy są zaznaczone) Następnie wybrać Delete/Usuń, a następnie przejść Next/Dalej

Revo2

  • Revo wyświetli pozostałe pliki i foldery, proszę je wszystkie zaznaczyć i wybrać Delete/Usuń, a następnie wybrać Finish/Zakończ.

Revo3

  • Następnie proszę uruchomić ponownie komputer.

Proszę zainstalować Alibre pobrane na nowo i sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

 

Jeżeli na komputerze zainstalowane jest Geomagic Design i jest ono widoczne dla Revo, proszę wykonać tę samą procedurę dla Geomagic Design.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.