fbpx

30% rabatu na Alibre Design, Atom3D, zakup upgrade oraz amnestia na opieki techniczne - tylko do 30 listopada

Wyłączyłem menu wstążkowe, teraz nie umiem wejść do Opcji programu. Co zrobić?

Alibre Design posiada dwa odrębne menu, wyłączając menu wstążkowe Ribbon mamy jeszcze dostęp do menu standardowego. Wykorzystując je można wejść do Opcji programu i włączyć ponownie menu wstążkowe. Jeżeli menu standardowe nie jest włączone można je wywołać w każdej chwili naciskając klawisz Alt. Dostęp do opcji programu można uzyskać w zakładce Narzędzia.

 

BLACK WEEK JUŻ WKRÓTCE!
Chcesz otrzymać promocyjną ofertę szybciej niż inni? Zapisz się do naszego newslettera!
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

    Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.