fbpx

Jak mogę przenieść część bliżej środka układu współrzędnych?

Czasami może zdarzyć się, że część stworzona w Alibre lub zaimportowana nie znajduje się w pobliżu środka układu współrzędnych. Jednak można sobie w prosty sposób z tym poradzić.

 

  1. Otwórz puste środowisko modelowania części.
  2. Następnie wybierz narzędzie operacji Bool’a – Suma Bool’a.
  3. Wybierz część, której położenie względem środka układu współrzędnych chcesz zmienić.
  4. Umieść część blisko środka układu współrzędnych.
  5. Następnie przy użyciu narzędzia Umiejscowienie komponentu lub za pomocą narzędzi dodawania relacji przemieść element w odpowiednie miejsce.
  6. Zaakceptuj zmiany klikając zieloną fajkę.
Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.