fbpx

Czy mogę zmienić automatyczne oznaczenie otworu?

Tak.

Alibre Design daje taką możliwość. Aby zmienić automatyczne oznaczenie otworu należy najpierw je wstawić a następnie dwukrotnie kliknąć w oznaczenie aby przejść do edycji. Aby wstawić oznaczenie otworu należy kliknąć w dowolne miejsce w obszarze widoku części i z Dynamicznego menu pod kursorem wybrać Zarządzaj Widokiem a następnie kliknąć Wstaw oznaczenie otworu.

 

 

Klikając dwukrotnie na dodane oznaczenie możemy przejść do jego edycji. Możemy wybrać z jakich składowych będzie składać się nasze oznaczenie lub tez wprowadzić dodatkowe symbole i opis.

Jeżeli jednak chcemy zmienić wyświetlanie samej składowej np. zmienić podpis „Na wylot” na inny, należy udać się do Właściwości projektu i w zakładce Wymiary > Style wymiarowania > Tekst zmienić wyświetlane oznaczenie.

 

 

Po zmianie, nasze oznaczenie będzie wyświetlane zgodnie z wprowadzonymi informacjami.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.