fbpx

Czy jest możliwe wyłączenie automatycznych relacji w szkicu?

Tak.

Automatyczne relacje domyślnie są włączone. Aby wyłączyć na stałe automatyczne relacje należy w menu standardowym w zakładce Szkic kliknąć w Ustawienia relacji…

 

 

Pojawi się okno, w którym możemy zaznaczyć, które relacje mają być wyszukiwane przez program, a które nie.

 

 

Jeżeli odznaczymy wszystkie relacje to narzędzie Automatyczne relacje zostanie wyłączone.

 Alibre Design posiada jeszcze jedną możliwość, a mianowicie chwilowe wyłączenie automatycznych relacji w trakcie szkicowanie. Wystarczy tylko, że podczas szkicowania naciśniemy i przytrzymamy klawisze Ctrl + Shift, a program nie będzie wyszukiwał dostępnych relacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Alibre?
Pozostaw maila - skontaktujemy się z Tobą. Twój adres mailowy będzie użyty tylko do kontaktu w sprawie Alibre. Nie przekazujemy nikomu Twoich danych i nie będziemy Cię spamować.
Zapisując się do newslettera wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu bezpośredniego informacji handlowych wysyłanych przez DATACOMP IT Sp. z o.o. na zlecenie osób trzecich. Przyjmuję do wiadomości, że udzielenie tej zgody jest całkowicie dobrowolne i jeśli nie chcę, nie muszę jej udzielać a także mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem oraz że zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej oraz z Polityką Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.